Serdecznie zapraszamy do skorzystania z:

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

 

O FIRMIE

 

Sosnowe Uroczysko wyróżnia się niepowtarzalną atmosferą i unikalnym wystrojem. Sosnowe Uroczysko położone jest w pobliżu osady Firlej, które jest jednym z najciekawszych miejsc turystycznych we wschodniej Polsce, w północnej części województwa lubelskiego.

 

Bogata tradycja  Firleja stanowi o niepowtarzalnych walorach tej osady i Sosnowego Uroczyska. Historia osady Firlej wiąże się z rządami potężnego rodu – Firlejów.  Firlej założony w 1557 r. przez Mikołaja Firleja – wojewodę lubelskiego, początkowo  pełnił funkcję ośrodka rolniczego i rzemieślniczego, z upływem lat dostrzeżono walory przyrodnicze osady. Lokalizacja nad jeziorem Firlej i Kunów, otoczenie sosnowych lasów oraz brak przemysłu sprzyjają rozwojowi turystyki w najbliższej okolicy. Cechą wyróżniającą Firlej są również zabytki kultury. Zabytkowa architektura osady obejmuje przede wszystkim czworoboczny rynek z zabudową pochodzącą z przełomu XIX i XX wieku oraz drewniany kościół parafialny zbudowany w roku 1880.

 

 

 

Lokalizacja blisko centrum turystycznego Firlej sprawia, że Sosnowe Uroczysko jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie odpoczynek w cichym i spokojnym  miejscu, wzbogaconym o zabytki i bogactwa natury. Kompleks leśny i czyste powietrze sprzyja organizacji wycieczek pieszych i rowerowych.

 

 

 

Piękno okolicy, otoczenie jezior, piaszczyste plaże i wspaniały klimat sprawia, że Sosnowe Uroczysko to doskonałe miejsce na udany wypoczynek oraz organizację spotkań firmowych, szkoleń i konferencji. Sosnowe Uroczysko dostosowując się do potrzeb Gości oferuje możliwość organizacji wesel, komunii, chrzcin oraz innych przyjęć na życzenie Gości. W swoim menu posiada zróżnicowane, wyśmienite potrawy – od tradycyjnych polskich dań po oryginalne potrawy, które zaspokoją gusty najbardziej wymagających klientów. Do dyspozycji naszych Gości przeznaczone są pokoje noclegowe o wysokim standardzie z pełnym wyposażeniem. Stylowe wnętrze Sosnowego Uroczyska, profesjonalna obsługa i miła atmosfera sprawia, że Sosnowe Uroczysko cieszy się zainteresowaniem wśród turystów, podróżnych i jest wyjątkowym miejscem na zorganizowanie udanego przyjęcia.

 

 

Serdecznie Zapraszamy do Sosnowego Uroczyska

 

 

 

Informujemy że PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE Rogalska Aneta realizuje projekt inwestycyjny w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach.

Celem projektu „Budowa instalacji fotowoltaicznej o mocy 26 kW w budynku zajazdu „Sosnowe Uroczysko” w Firleju” jest poprawa konkurencyjności przedsiębiorstwa, poprzez obniżenie kosztów energii elektrycznej.

 

WARTOŚĆ PROJEKTU: 164 438,70PLN

DOFINANSOWANIE: 86 898,50PLN